Про нас

Компанія ТОВZELLO Україна виробляє вугілля
з екологічно чистої сировини понад 5 років.


Ми виготовляємо і продаємо:
- барбекю-бокси;
- деревне вугілля;
- брикети деревного вугілля;
- кальянне вугілля з горіхової шкаралупи;
- паливні брикети з технічного вуглецю/кам'яновугільної сировини.

У виробництві ми використовуємо тільки тверді породи деревини.
Зараз ми виробляємо близько 100 тонн на місяць деревного вугілля
і продуктів з нього.
Деревне вугілля нашої торгової марки дуже економічне, не чадить, не димить, не дає полум'я, дає оптимальний жар і при цьому екологічно чисте і абсолютно безпечне для здоров'я. Вугільні брикети виробляються з нашого вугілля, на якісному українському обладнанні, а отже, переймають всі вищезазначені переваги, але при цьому витрачаються набагато менше і не подрібнюються. Всі перелічені види палива зроблені виключно з твердих порід дерева, таких як дуб, бук, граб, яблуня.


Наші переваги
Надійність
Клієнти, які співпрацюють з нами на регулярній або періодичній основі, відзначили високу віддачу не тільки окремих фахівців, але також всієї компанії в цілому.
Досвід
Протягом багатьох років ми відточували свої методології та майстерність виготовлення ідеального продукту, тому на сьогоднішній день досконале деревне вугілля є дітищем кропіткої і наполегливої праці.
Якість
Кожен крок виробничого процесу ретельно відстежується професійними співробітниками, які не допускають випуск неліквідного або дефектного матеріалу.
Доступність
Наша компанія реалізує вугілля всім промисловим і приватним споживачам, тому вартість зафіксована на лояльному і досить привабливому рівні.
Экологічність
Виробництво вугілля здійснюється виключно з природної сировини, без додавання домішок і не супроводжується включенням будь-яких хімічних речовин
Наша компанія зацікавлена в активних довгострокових, а також періодичних поставках продукції підприємствам, яким для проведення плідної роботи необхідна постійна наявність деревного вугілля.
Клієнтам, які купують матеріал оптом,
ми можемо запропонувати більш привабливі ціни.
Made on
Tilda