Товари та послуги

Ми пропонуємо таку продукцію власного виготовлення:

БАРБЕКЮ-БОКСИ
Барбекю-бокси - найпростіший спосіб приготування барбекю, шашлику, грилю в будь-який час і в будь-якому місці, і не тільки на свіжому повітрі.
Він повністю готовий до застосування. Все, що нам потрібно для смачного пікніку - це вибрати зручну місцину, встановити бокс у мангал, гриль, камін, на землю і правильно розпалити.

Все гранично просто. Швидко. Жодної хімії - тільки натуральні інгредієнти.

Через спеціальний перфорований отвір ви запалюєте підпал. Від нього загоряється сам бокс і наш відмінний вугільний «пиріг» - покладене на деревну «шерсть» високоякісне деревне вугілля (дрібної фракції - для швидкого загоряння; середньої і крупної фракцій і 100% деревно-вугільні брикети - для тривалого підтримання жару).
Пам'ятаючи про важливість початкового етапу правильного розпалювання вугілля, ми подбали про вас і прикріпили ззовні (знизу) від боксу спеціальне картонне віяло. Через 10-15 хвилин жар готовий. І ви протягом мінімум 45-50 хвилин насолоджуєтеся відмінним жаром і зручним приготуванням своїх продуктів.
Вага боксу: брутто - 1,5 кг, нетто - 1,3 кг високоякісного вугілля.
Застосовується для приготування м'яса, птиці, риби, овочів і сосисок. Для використання на пікніку, в поході, в саду. Не потребує засобів для розпалювання. На грилі можна приготувати близько 2 кг м'яса.
Такі грилі дуже популярні серед жителів Європи. Вони із задоволенням готують на них свої улюблені страви просто в парку, влаштувавшись на траві. Одноразовий гриль - без перебільшення великий винахід для жителя мегаполісу.
Барбекю-бокси збираються виключно вручну, що дозволяє нам контролювати якість «збирання», а вам гарантовано отримати якісний продукт!

УВАГА! НОВІ ОПЦІЇ!!!
При бажанні барбекю-бокси можуть укомплектовуватися:
- сталевим мангалом-гратами;
- піддоном з фольги (для утилізації вугілля)..

ДЕРЕВНЕ ВУГІЛЛЯ
Високоякісне деревне вугілля власного виробництва. Для виробництва використовується тільки сертифікована якісна сировина. І тільки тверді породи дерева: дуб, граб, бук, яблуня.

Вугілля упаковане в паперові пакети.
Фасування по 2,5 кг і 3 кг.
Обвуглене способом піролізу.

БРИКЕТИ ДЕРЕВНО-ВУГІЛЬНІ
Виготовляються виключно з твердолистяних порід дерев.
Розмір брикету: довжина - 150-300 мм, діаметр - 40 мм, форма циліндра (форма і розмір брикетів можуть змінюватися за бажанням замовника в залежності від величини партії).
Брикети відповідають характеристикам деревного вугілля марки «А»:
- вміст вуглецю - 90-95%;
- вологість - близько 2%;
- теплотворність - понад 8000 Ккал/кг;
- мінімальний вміст золи - 1,5%.
Час горіння в 3-6 разів більший, у порівнянні з деревним вугіллям. Постійна температура горіння, не іскриться і не спалахує в разі потрапляння жиру. Горить практично без диму, в рази менше виділяє СО2.
Значно економить складські та торговельні площі, не кришиться, не порошить, є ідеальним паливом для використання в громадських місцях, житлових приміщеннях і ресторанах.
Зручні під час перевезення: у «єврофуру» вміщується 8 тонн деревного вугілля, або 18 тонн брикетів у дрібному фасуванні.
Під час виготовлення застосовуються виключно твердолистяні породи деревини і натуральне сполучне - 100% екологічний продукт.
Обсяг виробництва в місяць 20-50 тонн (є можливість збільшення).
Фасування в паперові мішки, вага 2,5 кг.
Можливі інші варіанти фасування.
Переваги деревно-вугільних брикетів:
- гарне естетичне враження від горіння;
- брикети з деревного вугілля не іскрять під час горіння, горять без диму;
- під час транспортування не подрібнюються;
- не порошать;
- за якісними показниками перевершують деревину;
- мають низький вміст золи.

Діаметр брикетів - 40 мм, довжина - 150-300 мм.
Обсяг виробництва: 20 -50 тонн на місяць (є можливість збільшити).

Як тільки-но ви спробуєте деревно-вугільні брикети, то відразу відчуєте перевагу даних брикетів над деревним вугіллям. Деревно-вугільний брикет виготовлений з чистого дуба без домішок, який обвуглений піролізним способом. Екологічний. Гарантія якості.
КАЛЬЯННЕ ВУГІЛЛЯ З ГОРІХОВОЇ ШКАРАЛУПИ
Вугілля, вироблене нашою компанією, - високої якості. Воно підходить як для домашнього використання, так і для ресторанів і кальянних закладів. Кальянне вугілля зроблене виключно з натурального компонента - шкаралупи волоського горіха. Воно якісно спресоване і забезпечує сильний жар під час паління. Має форму куба. Швидко розпалюється, не має сторонніх запахів під час запалювання. Попіл зберігає форму куба, не димить. Смак тютюну не змінюється, а жар тримається понад 45 хвилин! Брикет не розбивається в разі падіння на тверду поверхню, з висоти до 1,5 метра.
Вигляд упаковки і кількість брикетів в одній упаковці - обговорюється з кожним замовником індивідуально.
Розмір кубика 2,6 x2,6 см.
В 1 кг - 64 кубики.
Вугілля упаковане в поліетиленовий пакет, картонна коробка, 1 кг.


Плюси вугілля з горіхової шкаралупи:
- легкозаймисте;
- натуральне за смаком і запахом, з тонким ароматом;
- тривалий час горіння і м'який жар;
- при згорянні залишається мала кількість попелу;
- висока температура горіння;
- не «стріляє», не викликає кашель, не згасає.

Технічна інформація:
- фіксований вуглець: 83-85%
- загальна вологість: 5-6%
- зольність: 1-2%

Відмінна якість нової торгової марки. Під час виготовлення використовувалися тільки натуральні складові - чистий, якісно випалений волоський горіх і натуральний в'яжучий.

БРИКЕТИ ПАЛИВНІ
Паливні брикети - це якісне і ефективне паливо для ваших печей і котлів, яке замінить вугілля антрацит. За теплотою згоряння не поступаються кам'яному вугіллю.

Брикети без запаху, перегорають в пил, не коптять. Їх можна зберігати під навісом. Вигідна альтернатива дорогому вугіллю. Паливні брикети виробляються методом пресування вугілля, вуглецевої сировини і додаткових домішок. Застосовуються для твердопаливних котлів, камінів, будь-яких видів печей.

Паливні брикети використовуються для опалення житлових та допоміжних приміщень. Цей вид палива має високу калорійність і тривалість горіння, що дозволяє істотно знизити витрати на опалення.
Однаковий розмір брикету (діаметр - 50 мм, довжина - 200-300 мм) забезпечує рівномірне тривале горіння, без диму і нагару. А економічна упаковка дозволяє раціонально і контрольовано витрачати брикети, враховуючи коливання зовнішньої температури.

Упаковка в поліетиленових мішках по 10 кг і 20 кг.
Можливі варіанти фасування.

Перевага паливних брикетів щодо інших видів палива:
- економія палива, яка відбувається за рахунок відсутності дрібної фракції;
- збільшення ККД опалювальних агрегатів;
- в процесі горіння не утворюються спечені шлаки - залишається попіл, який легко видаляється;
- екологічно чисті складові, які під час згоряння не забруднюють навколишнє середовище;
- зручна упаковка.

Оптимальний ринок збуту: південь України
ДРОВА КОЛОТІ
Сухі колоті дрова з дуба. Традиційне і класичне джерело тепла, жару і гарного настрою.
Чудово підійдуть як для приготування їжі на відкритому повітрі, так і для затишного проведення часу біля каміна.

Фасування: 3 кг, сітка.

Можливі варіанти фасування.
ДЕРЕВНО-ВУГІЛЬНІ БРИКЕТИ ПІНІ-КЕЙ
Деревно-вугільні брикети Піні-Кей (Pini-Kay) ідеально підходять для приготування їжі на вогні. Брикети деревно-вугільні для мангалу, шашлику, барбекю, хосперів горять втричі довше, ніж деревне вугілля. У деревно-вугільних брикетів низька зольність, висока тепловіддача, рівномірний жар.

Деревно-вугільні брикети відмінної якості,
фасовані в картонний ящик по 10 кг.
УВАГА!
В разі оптової купівлі можлива поставка продукції
в повному асортименті
(50% барбекю-боксів + 50% асортименту).
Made on
Tilda